Top
с 9:00 до 20:00 (Пн-Сб)
Ландшафтное проектирование
August 11, 2021

Ландшафтне проектування

Ландшафтний дизайн, як мистецтво, зародився за багато століть до нашої ери. Найдавнішими, з відомих, вважаються єгипетські сади, що належали фараонам, знатним вельможам, жерцям. Уже тоді споруджувалися водойми, зони відпочинку із застосуванням декоративних насаджень.

Ландшафтний дизайн - це мистецтво з благоустрою та озеленення ділянок землі, яке включає проектування і створення газонів, садово-паркових насаджень. Цей термін зараз знайомий не тільки власникам заміських будинків, а й жителям мегаполіса. Адже всім людям хочеться перетворити свій світ, створити той сад, де будуть виражені їх уявлення про досконалість, тим більше, для озеленення і благоустрою завжди знайдеться місце, заміська ділянка, дах багатоповерхівки або просто галявина біля ресторану.

Кому б не належали слова про те, що природа - це наше природне середовище проживання, ця людина знала про що говорить! Природа по істині чудесна!

Ми пропонуємо: ландшафтне проектування та ландшафтний дизайн, благоустрій територій (альтанки, освітлення, дренаж), озеленення (оформлення зелених огорож, газонів, квітників, клумб, посадку дерев і чагарників, альпійські гірки, рокарії), мощення доріжок, декоративні водойми та інше. Основним принципом нашої роботи є задоволення побажань замовника в поєднанні з нашим досвідом і якістю.

На відміну від городництва чи садівництва, основне завдання яких має сільськогосподарську спрямованість, професійний ландшафтний дизайн - це мистецтво і практичні дії з озеленення та благоустрою. Головне завдання ландшафтного дизайну - створення гармонії і краси в поєднанні зі зручним використанням інфраструктури будівель будь-якої ділянки. І ми раді запропонувати вам такі послуги, виконані на високому професійному рівні.