Top
с 9:00 до 20:00 (Пн-Сб)
Трава у дома: выбираем газон
October 3, 2021

Трава біля будинку: обираємо газон

Свіжа зелена трава прикрашає двір і радує око. Домогтися бажаного результату можна двома способами: постелити готовий газон або посіяти траву. У кожного варіанту є переваги і недоліки, про які краще знати до початку робіт.

Посівний газон

Посівний газон - традиційний варіант озеленення території: грунт засівають і доглядають, поки паростки не перетворяться в повноцінне покриття. Перевага такого методу - дешевизна. Насіння коштують менше, ніж рулони. Крім того, можна обрати сорт трави, відповідний для певного грунту або комбінувати різні види газону, наприклад, спортивний, парковий, партерний і ін. Існують трави з різним ступенем «зносостійкості».

Метод вимагає чимало часу і зусиль. Вирівнювання і аерація грунту, внесення добрив і полив - все це потрібно проробити на шляху до ідеальної галявини, а результатів доведеться чекати мінімум рік.

Газон в рулонах

Таке покриття вже готове до використання. Траву, вирощену на матах з природних або синтетичних волокон, розподіляють по поверхні. Вона приживається за пару тижнів, перетворюючись в акуратний зелений килим. Серед переваг трави з рулону - швидкість і наочність. При покупці видно пророслу траву. Можна не боятися лисин і подібних проблем. Ризик ураження бур'янами теж знижується - їм складно пробиватися крізь щільний шар дерну. Такий газон менше піддається механічних пошкоджень. Недоліком газону в рулонах є висока вартість даного метода озеленення. Висока ціна обумовлена ​​тим що, пророслі і оброблені рослини з шаром грунту вже пройшли всі етапи підготовки.

Укладання рулонного газону/посівного газону

Компанія Art Rain займається посівними і рулонними газономи. Ми працюємо тільки з якісним матеріалом і регулярно контролюємо його стан. Наші співробітники не тільки постелять високоякісний газон, але і підготують грунт згідно з усіма технологічними нормами і зроблять дренаж, якщо буде потрібно. Кращу приживлюваність і довговічність галявини забезпечить шар поживного субстрату.