Top
с 9:00 до 20:00 (Пн-Сб)
Озеленение участка

Озеленення ділянки

Мріючи про власну ділянку, ми бачимо різні картинки, але прагнемо одного - комфорту. Якщо ваш ділянка не відрізняється унікальністю і не приносить радість - виправити ситуацію допоможе озеленення. Об'єднавши красу живих рослин і силу сучасних технологій, можна створити привабливий зелений куточок навіть в галасливому мегаполісі. В комплекс робіт входить посадка дерев і чагарників, монтаж живоплотів, створення клумб і квітників, а також установка альпійських гірок і вертикальне озеленення.

Озеленення ділянки Київська область

Самостійно створити естетично досконалий і практичний куточок складно і витратно. Займаючись озелененням, потрібно не тільки висадити відповідні рослини, а й вміти грамотно групувати їх, забезпечувати необхідний догляд і полив. У компанії Art Rain працює команда досвідчених архітекторів, дендрологів, ландшафтних дизайнерів і інших фахівців. Ми вміємо підбирати рослини і допомагаємо з благоустроєм території. Наша команда втілює в життя найсміливіші ідеї та бажання.

Перед проведенням робіт з озеленення ділянки в Київській області, наші фахівці приїдуть на об'єкт, щоб досліджувати топографічні особливості, ландшафт і тип ґрунту. Цей етап необхідний для того, щоб максимально використовувати наявні переваги. При плануванні ділянки ми користуємося фотографіями і ескізами, щоб спочатку враховувати всі особливості території

Фахівці з компанії Art Rain виконають роботи з озеленення ділянки в Київській області, дотримуючись правила посадки і гармонійно поєднуючи рослини з іншими ландшафтними елементами - газоном, доріжками, освітленням. Ми зробимо вашу територію зеленою і затишною!

Час роботи

  • Понеділок09:00-20:00
  • Вівторок09:00-20:00
  • Середа09:00-20:00
  • Четвер09:00-20:00
  • П'ятниця09:00-20:00
  • Субота09:00-20:00
  • НеділяВИХІДНИЙ